Obsah stránky

Hlášení

středa, 29. květen 2024 | ARCHIV
- Drůbežárna Prace
- Zdravá chůze
- Rybáři závody
- Tenis turnaj
- Vodovody a kanalizace Vyškov
- Sdružení kominíků
- EG-D přerušení dodávky elektrické energie

 

 

Ve čtvrtek 30. května v 9:30 bude drůbežárna Prace prodávat na návsi u OÚ mladé kuřice a kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny Mulard, krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak vykupovat králičí kožky – cena 10,-Kč/ks.
-----------

V pátek 31. května se od 18 hod. – do 20 hod. bude konat v Kulturním domě v Olšanech seminář na téma Zdravá chůze. Dozvíte se, jak má vypadat správná chůze. Jak ulevit bolestem nohou, zad i hlavy při chůzi. Dále jakou zvolit obuv. Jaké cviky zařadit před a po výšlapu. To vše si ukážeme a vyzkoušíme na vlastní nohy. Cena 350,- Kč, kapacita je max. 10 míst. Více informací na webu obce, na FB obce nebo se můžete přihlásit přímo u paní lektorky na tel č. 737 399 816 nebo na emailu veronika@studiolevitas.cz.

----------

V sobotu 1. června se U rybníka v Olšanech budou konat dětské a dospělé Rybářské závody. Děti do 15 let zdarma (v doprovodu dospělé osoby), Startovné 300,- Kč, Rezervace míst předem na e-mail haltyrolsany@gmail.com nebo na tel. č. 608 876 076 rezervace nejpozději do 26. května, loví se na jeden prut s jedním návazcem, libovolným způsobem, ukončení závodů ve 12 hodin, vyhlášení ve 12:30. Po ukončení závodů proběhne pasování nových mladých rybářů. Můžete se těšit na bohatou tombolu a hodnotné ceny, občerstvení zajištěno. Srdečně zvou členové spolku Haltýř.

----------

V sobotu 1. června pořádá spolek Tenis bike Olšany za podpory obce Olšany na víceúčelovém hřišti v Olšanech tradiční tenisový turnaj ve čtyřhře. Srdečně zvou pořadatelé.

------------

Vodovody a kanalizace Vyškov oznamují, že v pátek 7.6.2024 v době mezi 7:30 až 13:00 bude v Olšanech probíhat odkalování vodovodu. Děkujeme za pochopení.

----------

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v PONDĚLÍ dne 10.6. požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.

----------

EG.D oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude 13. června v části obce Olšany přerušena dodávka elektrické energie. Mapku vypnuté částí obce Olšany můžete vidět na webu obce, Facebooku obce či úředních deskách (elektronické i papírové podobě) a plakátovacích plochách (u obchodu, vedle úředních desek).
----------

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.